Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Obrazek

 

Obrazek

 

Zde je prostor pro Vaše názory, dotazy a komentáře.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ambice... neambice...

(President, 25. 3. 2010 11:03)

V úterý v 19:00 na naší klubovně. Když nás tak znáš, tak jistě víš kde to je... Ještě návštěvy nepřijímáme, ale uděláme ti vyjímku...
A když to chceš hnát do takovejch krajností, tak je slušností se představit, ať člověk ví s kym tančí. To ví i dítě v první třídě.

Nazdar...

Ambice...neambice

(mbbiker, 23. 3. 2010 19:44)

V pořádku stavíme se.... Kdy a kam máme přijet?

debata

(Czicza, 23. 3. 2010 16:35)

Pánové tady se rozjela vážně zajímavá debata a bude ještě zajímavější sledovat jak se to vyvine :-)

MBBIKER - odpověď !!!!

(President, 22. 3. 2010 11:25)

Tak za 1. nevim proč by nás měl někdo sejmout ! Jestli chceš, stav se ty ! Zajímalo by mě kdo seš, že sem píšeš takový kraviny ! S nikym nemáme zádnej problém, natož konflikt zavánějící bitkou. A za 2 ty slovíčkaři ! Zamtená odpověď to není a já s klukama si za ní stojíme... V následujících X letech si chceme rozvíjet svoje obzory bez vyšších ambic. A když napíšu, že co není může být, tak je to pravda. Ty si myslíš že nemůže bejt za 8,9,10 let všechno jinak ? Může... A jelikož o tom asi něco víš, když se do tohohle téma interesuješ, tak je ti známo, že i jiný kluby po určitý době měněj svoje postavení vůči MC scéně a jejich ambice se posouvají vejš. Není to snad pravda ? Co se ti ještě nelíbí ?

Ambice...neambice

(mbbiker, 21. 3. 2010 9:51)

Zmatená odpověď.... Trošku si v ní protiřečíš...

Jako všem ostatním říkáme, že jsme jasně BEZ AMBIC!! Je to rozhodnutí celýho klubu a také naše jasný stanovisko. Rádi bychom, aby to všichni akceptovali a brali jako jasný NE na otázku "chce bejt MC ?". Samozřejmě říkám, že co není může být, ale to jsou písně vzdálený budoucnosti..

Ambice... Neambice...

(mbbiker, 20. 3. 2010 21:30)

Hoši vypadá to že vás asi někdo brzo sejme... :o))

Ambice....Neambice?!

(Slik, 7. 3. 2010 13:45)

Ahoj FURUSI pžedpokládám že jsi členem nějakého motoclubu či podobné organizace.

Slik.

Fw: AMBICE....NEAMBICE?!

(President Lucifers Czech, 6. 3. 2010 17:05)

Milý RUFUSI... Děkujeme Ti za názor a vznesený dotaz. Faktem je, že naše webovky postrádaj určitý vyjádření k týhle problematice, ale všechny spřátelené kluby znají naše stanovisko a kdokoli na něco podobného narazí a ptá se, tak mi odpovídáme... I Tobě se samozřejmě dostaně odpovědi a to na vše a popořadě:

1) AMBICE....NEAMBICE?! :
Jako všem ostatním říkáme, že jsme jasně BEZ AMBIC!! Je to rozhodnutí celýho klubu a také naše jasný stanovisko. Rádi bychom, aby to všichni akceptovali a brali jako jasný NE na otázku "chce bejt MC ?". Samozřejmě říkám, že co není může být, ale to jsou písně vzdálený budoucnosti...

2) "např.podle supportky hlavního MC klubu" :
Tahle SUPPORTKA byla na web přidaná po naší návštěvě (na základě pozvání) jedný významný události v Ostravě, která se konala před několika měsíci. Rozhodli jsme se nějak vyjádřit respekt a úctu k český MC scéně a to je význam týhle SUPPORTKY. Neznamaná to "máme zde supportku 81 a tudíž máme ambice" to určitě NE...

3) "podle vaší účasti na MC akcích...každýho věc samozřejmně." :
Tak tam je asi jasno, sám píšeš "každýho věc" a tak to i je. Tahle účast je z 99-ti % na pozvání. Jsou to naši přátelé a dobrý chlapi a mi je svou návštěvou podporujeme a rádi si s nimi dáme pivko a prohodíme pár slov...

4) "podobnosti střední části vašeho znaku s klukama od Black Knights."
Určitá řekl bych minimální podobnost tam je a to v trojúhelníkovém tvaru a bočních průhů. Tím to ale končí, protože Black Knights mají hlavní rysy orlí hlava, zkřížené meče, maltézský kříž a nepřehlídnutelnej nápis bikers. Narozdíl od nás (siluta jezdce jakožto Lucifera na motorce). Náš znak byl řádně schválenej a uznanej pro použití k tomu k čemu slouží. A jestli je vejce a slepice metafora pro dva kluby, tak odpovídám, že dřív byli Knighti. Ke klukům se chystáme na Miletín, tak uvidíme reakce. Za sebe myslím a doufám, že to bude v pořádku.

Možná někoho nebo třeba Tebe RUFUSI zaskočí obsáhlost odpovědi, ale zasáhl jsi pár stěžejních otázek, kterejm jsem chtěl věnovat tak trochu víc pozornosti. Snad Ti tahle odpověď stačí. Děkujeme za reakci a přejeme suchý silnice.

Za Lucifers Czech
Martin
Pres.

AMBICE....NEAMBICE?!

(RUFUS, 6. 3. 2010 15:45)

Nevim,podle čeho soudí kluci z MB,ale já bych si myslel to samé např.podle supportky hlavního MC klubu na vašich stránkách a v neposlední řadě podle vaší účasti na MC akcích...každýho věc samozřejmně.Ještě jedna poznámečka všiml jsem si podobnosti střední části vašeho znaku s klukama od Black Knights.Napřed bylo vejce nebo slepice?

Fw: změna?

(President Lucifers Czech, 6. 2. 2010 19:57)

Taky že jsme... Žádný rozhodnutí pro cestu MC neproběhlo... Z čeho tak soudíte hoši z MB ?

změna?

(hoši z mb, 6. 2. 2010 19:44)

koukáme že se nacházíte na cestě k MC.mysleli sme že jste svý.

BHMR

(Jiffan, 8. 1. 2010 12:14)

tak hoši těším se na Vás :) snad to nedopadne jako Suma :)

14. ročník Bike Open 2009

(ROB BSMC Secty, 9. 9. 2009 21:28)

Cus Luciferus
jste zváni na

14. ročník Bike Open 2009

11- 13.zaří

POZOR KEMP CHABAŘOVICE
Sledujte info
coffee,drinks,cocteils, girls and woogee boogye

WWW.BSMC.CZ

S pozdravem Roba Secty BSMC

mikina

(mates, 24. 7. 2009 13:59)

ahoj martine a ostatní,ta mikča je vcelku podařený kousek,jistě to mnozí ocení a obstarají si ji,aby vás podpořili..velice pěkné a nepřehnané.hezké léto ..srpen vám přeje Mates

www.raqwators.cz

(Raqwators Motors, 21. 5. 2009 18:42)

Zdarec,chystáme se na tu Vaši akci.

Nazdár

(Bláža, 23. 4. 2009 11:40)

Čau chalani...Tak do tý nový sezony hodně zdravý , v pohodě najetejch kilometrů a spoustu vypitých štěňat:) Pánové když vás někde občas potkám,svrbí mě ruce a po zádech mi přeběhne mráz, je to mazec a jak to půjde moto, bude jasná volba:) Zatím jen tiše zavidím. A kochám se pohledem na vaše stroje. A výborné stránky, Marťas pochvala....Tak se páni muzikanti mějte a Moto zdar vám.... AHOJ

Pozdravení

(jelen, 26. 2. 2009 10:47)

Ahoj přátelé dovolte mi abych vás pozval na návštěvu a nějaké akce našeho klubu ( najdete na www.kumpani.cz ) pokud vám nevadí kamarádi z MC kteří k ná také jezdí.
čus
jelen

suchou silnici 2009

(Mates, 24. 12. 2008 10:16)

ahoj všem,dík za přání do 2009,veselé vánoce a nestřízlivý nový rok 2009 vám přeji. ps.stránky jsou dobrééééé.hmmmm :))

RE: pozdravení listopadové

(Prazident, 12. 11. 2008 22:23)

Čágo Mates! Díky za příspěvek, takovejch si vážim ! No snažíme se bejt sami sebou - snad nám to vydrží ! Měj se fajn a pokud máš bajk (předpokládám že určo jo), tak taky přejem jen to nej na dvou kolech... Za MG Lucifer Martin

pozdravení listopadové

(Mates, 10. 11. 2008 14:07)

Ahoj lidi,hlavně prézo, četl sem čera na jedněch stránkách tvůj názor na barvy klubů.Líbí se mi tvá otevřenost,ale neměla by tak vyznívat na webu..nahlas.Vím že tady na Mladoboleslavsku je dost partiček ale hlavní sou BARONI.Některé fungujou jen tak..pozéři bez budoucnosti,a pak ti druzí..co chtějí aby jejich konání v motoklubu či gangu mělo smysl,a člověk mohl být hrdý na své členství.bohužel tuto situaci znám..zpočátku jste kamarádi,jezdíte spolu..ale pak někoho napadne něco udělat..motosraz třeba..a najednou se vyrojí tmavé stíny na duši kamarádů,jedni se neangažují,jiní minimálně,jiní se angažují..akce vyjde a najednou jste v pozornosti okolí..začne se dít divnej proces..jedni si chtěj na MC došáhnout,jinejm stačí to starý.A hlavně se nezviditelňovat..ale stejně se to stane..proto malý kluby maj ty malý nášivky a MC velký na zádech..a proč?..Nikdo neví..jen aby tu nebylo přeemsíkováno..jsme malá země ale na každym rohu MC..to přeci nejde..tak to tak zařídili,,TI,, co na to maj nárok,aby ti co nemaj; poslouchali..neposlechneš,dostaeš a furt dokola stejná písnička.Nechci vám brát iluze..ale prézo dbej na to abyste byli hlavně sami sebou..a ne tím co chtějí MC.suchou silnici a pěkné zážitky na mašině vám všem přeju.Mates